0
0 Kč

Tesco - mobilní platba pomocí SMS na KEŠEK.cz

Tesco - Dárkový poukaz Vám přijde poštou

Tesco Česká republika.
* 4,9 / 5
(595 hodnocení)
Město  Celá ČR

M-platba-Nakupujte a zaplaťte za Váš nákup mobilem

Nevíte si rady s dárkem pro Vaše blízké či zaměstnance? Obdarujte své přátele, rodinu nebo zaměstnance dárkovými poukázkami Tesco.

Je to snadné...

Jen u nás nabízíme spoustu možností jak uplatnit mobilní kredit nebo využít službu M-platba na maximum. Spojili jsme síly a spojujeme kredity v jeden velký. Jen u nás v partnerském programu, můžete nabít Váš účet i z tisíce SIM karet zcela zdarma. Nebo uhraďte Váš poukaz jednorázovým nákupem a to kreditem nebo mobilním paušálem od O2, T-mobile a Vodafone.

!!! DŮLEŽITÉ INFORMACE !!! 

Po uhrazení bude Vaše zásilka odeslána Českou poštou ve lhůtě 1 - 2 pracovních dní od zakoupení. Zásilku odesíláme doporučeně nebo jako cenné psaní. Po odeslání zásilky Vám přijde email s podacím číslem. Pokud chcete sledovat zásilku, klikněte na podací číslo v emailu.

Po uhrazení bude Vaše zásilka odeslána ve lhůtě 1 - 2 pracovních dní od zakoupení. Zásilku odesílame doporučeně nebo jako cenné psaní.

 Aktuální akční leták Tesco: https://itesco.cz/akcni-nabidky/letaky-a-katalogy/

 
Varianty
Dostupné varianty: 900, 500, 400, 0
Koupit za 1 152 Kč
Zakoupilo již 614 zákazníků
<3  Uložit nabídku do oblíbených
Platí do:

12 měsíců od zakoupení poukazu.

Podmínky uplatnění:

Poukázku lze použít jednorázově k úhradě zboží ve výši její nominální hodnoty. Bude-li hodnota zakoupeného zboží nižší než hodnota poukázky, rozdíl se nevrací. Je-li hodnota zakoupeného zboží vyšší než hodnota poukázky, je třeba rozdíl doplatit. Podmínky použití poukazu se řídí pravidly prodejce Tesco.

Kde uplatnit:

Tesco Česká republika.

M-platbu podporují
m-platba t-mobile, m-platba vodafone a m-platba o2