0
0 Kč

Kaufland - mobilní platba pomocí SMS na KEŠEK.cz

Kaufland - k zakoupení každý pátek a sobotu

Kaufland Česká republika
* 2,6 / 5
(998 hodnocení)
Město  Celá ČR

M-platba Kešek.cz

Nevíte si rady s dárkem pro Vaše blízké či zaměstnance? Obdarujte své přátele, rodinu nebo zaměstnance dárkovými poukázkami Kaufland. Dárková poukázka k nákupu v obchodním řetězci Kaufland, které můžete uplatnit ve více než 120-ti hypermarketech v celé České republice.

Už žádný propadlý kredit.

Jen u nás nabízíme spoustu možností jak uplatnit mobilní kredit nebo využít službu M-platba na maximum. Uhraďte Váš poukaz jednoduše a to jednorázovým nákupem vaším kreditem nebo mobilním paušálem od O2, T-mobile a Vodafone.

!!! DŮLEŽITÉ INFORMACE !!! 

Po uhrazení bude Vaše zásilka odeslána Českou poštou ve lhůtě 1 - 2 pracovních dní od zakoupení. Zásilku odesíláme doporučeně nebo jako cenné psaní. Po odeslání zásilky Vám přijde email s podacím číslem. Pokud chcete sledovat zásilku, klikněte na podací číslo v emailu.

Aktuální akční leták Kaufland: http://www.kaufland.cz/nabidka/letak.html

 
Varianty
Dostupné varianty: 900, 500, 800
Koupit za 1 152 Kč
Zakoupilo již 1390 zákazníků
<3  Uložit nabídku do oblíbených
Platí do:

48 měsíců od zakoupení.

Podmínky uplatnění:

Na poukázky se nevrací, je třeba provést nákup tak, aby jste případně provedli hotovostní doplatek. V případě nevyčerpání cele hodnoty poukazu, bude zůstatek až do úplného vyčerpání uložen na dárkovém poukazu.Podmínky použití poukazu se řídí pravidly prodejce Kaufland.

Kde uplatnit:

Kaufland Česká republika
web: Kaufland Česká republika

M-platbu podporují
m-platba t-mobile, m-platba vodafone a m-platba o2