0
0 Kč

Grand Karta Benzina - mobilní platba pomocí SMS na KEŠEK.cz

Dárková karta Benzina

Benzina Česká republika
* 2,2 / 5
(491 hodnocení)
Město  Celá ČR

Kvalitní pohonné hmoty

Grand karta je platební karta pro jednorázový odběr jednoho druhu pohonné hmoty v hodnotě uvedené na kartě. Použité GK budou od klientů po akceptaci odebrány obsluhou čerpací stanice. Nedočerpání vyznačené nominální hodnoty GK jejím držitelem je věcí držitele a z jeho strany nelze na čerpací stanici požadovat vyrovnání vzniklého rozdílu jiným způsobem (např. v hotovosti). Přečerpání vyznačené nominální hodnoty GK bude řešeno čerpací stanicí vystavením účtenky odpovídající nominální hodnotě karty účtenky převyšující vyznačenou nominální hodnotu. Částka převyšující vyznačenou nominální hodnotu pak bude muset být předkladatelem karty uhrazená jiným způsobem ( hotovostí, jinou platební kartou akceptovanou na dané čerpací stanici). Účtenka v podobě daňového dokladu bude vydávaná ke každému nákupu realizovanému prostřednictvím GK. Zásilka je odeslána ve lhůtě 4 - 7 pracovních dní od zakoupení.

Kredit v mobilu nemusíte jenom provolat.

Jen u nás nabízíme spoustu možností jak uplatnit mobilní kredit nebo využít službu M-platba na maximum. Spojili jsme síly a spojujeme kredity v jeden velký. Jen u nás v partnerském programu, můžete nabít Váš účet i z tisíce SIM karet zcela zdarma. Nebo uhraďte Váš poukaz jednorázovým nákupem a to kreditem nebo mobilním paušálem od O2, T-mobile a Vodafone.

!!! DŮLEŽITÉ INFORMACE !!! 

Po uhrazení bude Vaše zásilka odeslána Českou poštou ve lhůtě 1 - 2 pracovních dní od zakoupení. Zásilku odesíláme doporučeně nebo jako cenné psaní. Po odeslání zásilky Vám přijde email s podacím číslem. Pokud chcete sledovat zásilku, klikněte na podací číslo v emailu.

.

Seznam čepracích stanic Benzina: http://www.benzina.cz/CS/produkty-a-sluzby/platebni-karty/Documents/Seznam-CS-Benzina-Priloha-2-k-OP.pdf

Přejeme Vám přijemnou cestu.

 
Hodnocení poukazu
Dárková karta Benzina
Hodnotit:  
1 / 5
2,2/5
Koupit poukaz
Tento poukaz bohužel není momentálně dostupný.
Zakoupilo již 70 zákazníků
<3  Uložit nabídku do oblíbených
Platí do:

11 měsíců od zakoupení poukazu.

Podmínky uplatnění:

Nedočerpání vyznačené nominální hodnoty GK jejím držitelem je věcí držitele a z jeho strany nelze na čerpací stanici požadovat vyrovnáni vzniklého rozdílu jiným způsobem ( např. v hotovostí ). Přečerpáni vyznačené nominální hodnoty GK bude řešeno čerpací stanici vystavením účtenky odpovídající nominální hodnotě karty účtenky převyšující vyznačenou nominální hodnotu. Podmínky použití GK se řídí pravidly spol.Benzina.

Kde uplatnit:

Benzina Česká republika

M-platbu podporují
m-platba t-mobile, m-platba vodafone a m-platba o2