0
0 Kč

EuroOil - mobilní platba pomocí SMS na KEŠEK.cz

Elektronický poukaz EuroOil je rychlé řešení prázdné nádrže.

EuroOil Česká republika
* 3,9 / 5
(776 hodnocení)
Město  Celá ČR

S námi na cestách

Elektronický poukaz Vám po uhrazení na naších stránkách přijde na Váš email do 10 minut . Po natankováni zdělíte elektronický kód obsluze čerpací stanice. Síť EuroOil je největší českou sítí čerpacích stanic. V současné době disponuje 194 čerpacími stanicemi po celé České republice, což ji řadí na třetí místo v počtu čerpacích stanic. Čerpací stanice EuroOil jsou vybaveny moderními prodejnami s motoristickým a potravinářským zbožím či wifi připojením zdarma. K dalším službám pro zákazníky patří prodej tlakových láhví s propan-butanem a na vybraných čerpacích stanicích i prodej LPG či CNG. Jediným dodavatelem pohonných hmot a vlastníkem sítě EuroOil je společnost Čepro.

Co s přebytečným kreditem na SIM kartě.

Nenechte svůj kredit propadnout, tankujte na čerpacích stanicích EuroOil a zaplaťte přes Kešek. 

!!! DŮLEŽITÉ INFORMACE !!! 

Elektronický poukaz Vám po uhrazení automaticky pošleme do deseti minut e-mailem ve kterém najdete odkaz s kódem. E-mail s kódem je zabezpečený. Pro otevření e-mailu musíte vložit kód - kód je telefonní číslo, ze kterého byl uhrazen nákup poukazu.

Nákup elektronického poukazu lze uhradit kreditem nebo mobilním paušálem od O2, T-mobile, Vodafone. Po doručení platby Vám do deseti minut e-mailem pošleme odkaz s kódem. E-mail s kódem je zabezpečený.

Přejeme Vám příjemnou cestu.

 
Varianty
Dostupné varianty: 950, 500
Tento poukaz bohužel není momentálně dostupný.
Zakoupilo již 798 zákazníků
<3  Uložit nabídku do oblíbených
Platí do:

10 měsíců od zakoupení poukazu.

Podmínky uplatnění:

Jednorázová předplacená poukázka. Zákazník obdrží číslo poukázky a akceptační kód e-mailem. Je platná v celé síti čerpacích stanic EuroOil. Poukázka opravňuje k jednorázovému odběru pouze jednoho druhu pohonné látky (vyjma LPG,CNG). Hodnotu poukázky je nutné beze zbytku vyčerpat a to v době platnosti, rozdíl mezi hodnotou poukázky a hodnotou odběru se nevrací. Případný vyšší nákup, než je hodnota poukázky, je možné doplatit na čerpací stanici platební kartou nebo hotově. Ke každému nákupu obdrží zákazník účtenku v podobě daňového dokladu. Elektronické poukázky je možné využít na více než 190 pobočkách čerpacích stanic Euro Oil a Čepro. Podmínky použití poukazu se řídí pravidly prodejce Čepro.

Kde uplatnit:

EuroOil Česká republika

M-platbu podporují
m-platba t-mobile, m-platba vodafone a m-platba o2