0
0 Kč

Co lze zaplatit mobilem - Platba mobilem - Kešek.cz

Co mohu platit mobilem

Službu m-platba lze využít při placení za zboží nebo služby a to nejen v eshopech. Pomocí mobilní platby (m-platba) lze hradit následující typy služeb:

  • SMS jízdenky, SMS parkovné a regulační poplatky u lékařů a v nemocnicích
  • některé placené zákaznické linky nebo linky technické podpory
  • hlasování a soutěže po telefonu
  • astrologické poradny a výklady horoskopů
  • služby pro dospělé a seznamky
  • videa, obrázky a hry
  • předplatné informační služby (zpravodajství, sportovní informace a jiné)
  • dárcovské SMS
  • Poukazy na nákup potravin, elektra, pohonných hmtot, apod. A to jen na KeŠek.cz!

Příklad platby mobilem

Budete-li cestovat autem a nebude se vám dostávat dostatek hotovosti na zaplacení pohonných hmot u čerpací stanice, můžete si zakoupit poukaz u Eurooilu. Obratem pak obdržíte kód, jehož prostřednictvím zaplatíte na čerpací stanici EuroOil.

Kde ještě nakoupíte m-platbou

Možnosti platby mobilním telefonem (m-platba Vodafone, m-platba T-mobile, m-platba O2) se neustále rozšiřují. Spolupracujeme s celou řadou poskytovatelů služeb a také s mnohými obchodními domy. Pokud se zajímáte o unikátní možnost jak platit mobilem a kde tuto variantu placení za zboží můžete v současnosti uplatnit, tak jsou například v České republice nejvíce navštěvované obchodní domy jako je Kaufland, Billa nebo Tesco. Jakékoliv zboží z bohatého sortimentu těchto obchodních řetězců můžete platit nejen v hotovosti či platební kartou, ale samozřejmě i mobilním telefonem. Variantu platba kreditem z mobilu (nebo máte-li tarif, kdy příslušnou částku najdete ve svém měsíčním vyúčtování za telekomunikační služby), je možná využít také při nákupu v nejpopulárnějších e-shopech Alza cz a Mall.cz. Jízdenky si můžete prostřednictvím služby zakoupit u Českých drah.

Jak KeŠek funguje?
1
Vyberte si z naší nabídky poukazů a objednejte
2
Zaplaťte mobilem pomocí SMS (m-platba) a poukaz Vám přijde doporučeně poštou, v případě elektronických poukazů ihned na email...
3
Nakupujte a zaplaťte u pokladny Vaším poukazem...
4
Paušálem platíte na faktuře operátorovi a kreditem okamžitě...
M-platbu podporují
m-platba t-mobile, m-platba vodafone a m-platba o2