0
0 Kč

Billa - mobilní platba pomocí SMS na KEŠEK.cz

Dárkový poukaz Billa

Billa Česká republika
* 4,1 / 5
(371 hodnocení)
Město  Celá ČR

Vždy čerstvé

Náš tip na dárek! Billa nabízí velký výběr masa, uzenin, mléčných výrobků, ovoce, zeleniny, pečiva i dalších čerstvých potravin. Nechybí ani sortiment konzervovaných a trvanlivých potravin. Kromě potravin nabízí Billa také rozsáhlý výběr drogerie a kosmetiky

Vaše dárkové poukazy za SMS.

Jen u nás nabízíme spoustu možností jak uplatnit mobilní kredit nebo využít službu M-platba na maximum. Spojili jsme síly a spojujeme kredity v jeden velký. Jen u nás v partnerském programu, můžete nabít Váš účet i z tisíce SIM karet zcela zdarma. Nebo uhraďte Váš poukaz jednorázovým nákupem a to kreditem nebo mobilním paušálem od O2, T-mobile a Vodafone.

Po uhrazení bude Vaše zásilka odeslána ve lhůtě 1 - 2 pracovních dní od zakoupení. Zásilku odesílame doporučeně nebo jako cenné psaní.

Aktuální akční leták BILLA: https://www.billa.cz/StartPage/Start_Page/dd_bi_mainpage.aspx

 
Hodnocení poukazu
Dárkový poukaz Billa
Hodnotit:  
1 / 5
4,1/5
Varianty
Dostupné varianty: 900, 500, 400, 300
Koupit za 1 152 Kč
Zakoupilo již 177 zákazníků
<3  Uložit nabídku do oblíbených
Platí do:

11 měsíců od zakoupení poukazu.

Podmínky uplatnění:

Poukázky lze uplatnit ve všech obchodech Billa v České republice. Poukázku lze použít jednorázově k úhradě zboží ve výši její nominální hodnoty. Bude-li hodnota zakoupeného zboží nižší než hodnota poukázky, rozdíl se nevrací. Je-li hodnota zakoupeného zboží vyšší než hodnota poukázky, je třeba rozdíl doplatit. Podmínky použití poukazu se řídí pravidly prodejce Billa.

Kde uplatnit:

Billa Česká republika

M-platbu podporují
m-platba t-mobile, m-platba vodafone a m-platba o2